Laura Krzak - Tarnów

     Kochana Lauro! Od początku Twojego istnienia nie było nam łatwo. Trzy miesiące od poczęcia dowiedzieliśmy się, że będziesz potrzebowała operacji w pierwszej dobie życia ponieważ podczas życia płodowego nie zrósł się dobrze brzuszek. Niestety to nie jedyny problem.

​     Urodziłaś się za wcześnie. (32+6) W skrajnie ciężkim stanie przetransportowano Cię do specjalistycznego szpitala gdzie miała miejsce pełna resuscytacja. Z powodu niskiej masy urodzeniowej (1550) nie dało się przeprowadzić operacji odprowadzenia przepukliny pępowinowej.

   Laurka od ponad pięciu miesięcy nie oddycha sama ponieważ cierpi na tracheobrobchomalacje. Oddycha za nią respirator podłączony do tracheostomii. Ma retinopatię wcześniaczą przez co musiała mieć operacje, wylew drugiego stopnia, osteopatie wcześniaczą, niedobór witaminy D przez co jest podatna na złamania, nadciśnienie płucne)

      Zdiagnozowano u Laurki wadę serca (ubytek przegrody międzyprzedsionkowej). Najgorszą z diagnoz która otrzymaliśmy jest *podejrzenie atrezji dróg żółciowych*.
Nieleczona choroba prowadzi do marskości wątroby, a kolejno do śmierci.

W Polsce odmówiono nam zabiegu Khasai który jest wstępem do przeszczepu wątroby od członka rodziny. Walczymy z całych sił o nasze dziecko. Chcemy spróbować skonsultować problem za granicą, niestety to wiąże się z ogromnymi kosztami.

    Chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby ratować nasze jedyne, niepowtarzalne, kruche i delikatne dziecko.

Oto wołanie rodziców o pomoc dla ich dziecka.

      W ich imieniu i Laurki błagamy Was o pomoc. Sami sobie nie poradzą. Trwa konsultacja w zagranicznych klinikach aby mógł się odbyć zabieg Khasai lub transplantacja wątroby a wtedy koszt takiej operacji to nawet 600 000 tyś złotych. To niewyobrażalne kwoty. Trwa tłumaczenie dokumentacji medycznej po czym zostanie rozesłana do klinik zagranicznych. Po czym nastąpi kwalifikacja i kosztorys. Wiemy jednak, że są to ogromne kwoty dlatego już rozpoczynamy zbiórkę środków aby zapewnić jak najszybsze leczenie .

Prosimy Was o pomoc.

Pomóc Laurce możesz dokonując wpłaty na konto :
Fundacja Licytuje-Pomagam
mBank 21 1140 2004 0000 3102 7936 0227
Tytułem ,, Darowizna dla Laury 270822’


Darowizny