DRUŻYNA

Dorota Dżugan (Zarząd)

Mam 49 lat . Jestem mamą, moja codzienność teraz to fundacja i pomaganie, ale poza tym kocham jeszcze biegać. Przez 20 lat pracowałam w sektorze bankowości, aż do dnia kiedy postanowiłam odejść z korporacji i pomagać innym. Myśl o założeniu fundacji kiełkowała we mnie przez dłuższy czas, aż dojrzała. Dzisiaj jestem szczęśliwa, prowadząc fundację i pomagając innym. Ratowanie życia jest cudem i cieszę się, że mogę brać w nim udział. Udana jednorazowa akcja licytacji przerodziła się w życiowy cel.

Paweł Dżugan (Członek Zarządu)

Mam 50 lat. Jestem tatą wspaniałego syna, osobą która posiada kilka pasji. Jedna z nich to wędkarstwo, jestem zawodnikiem Lig spławikowych, druga to „zamki”, ruiny, historia i tajemnice. Kolejna to gitara i śpiew . Coś tam sobie gram :) Kocham pomagać, jeżeli jest taka możliwość to uczestniczę we wszystkim co związane jest ze słowem DOBRO. Daje mi to energię w życiu, a uśmiech ludzi powoduje, że i ja się uśmiecham. Kiedy pierwszy raz stwierdziłem że lubię pomagać? Chyba w 97 r. – kiedy spontanicznie pomagaliśmy powodzianom, a potem co jakiś czas byłem współorganizatorem wędkarskich zawodów charytatywnych. Moje motto – „ pijane anioły miłością do ludzi”. Choć , życie nie jest usłane różami , jak również płatkami róż tylko kolcami , przynajmniej w moim przypadku to po prostu kroczę, idę , ile dam rady ...

Elżbieta Dziok (Administrator na grupach licytacji prowadzonych dla Naszych podopiecznych )

Elżbieta Dziok - Mam 62 lat , jestem już na emeryturze ale cały czas pracuje i nigdy nie przechodzę obojętnie widząc drugiego człowieka, który potrzebuje pomocy . Mam 6 ukochanych wnucząt , które uwielbiam. Kocham Poezję i czytanie książek. Na Grupę Licytuje-Pomagam trafiłam pomagając przy jednej ze zbiórek i zostałam, bo tutaj czuję się potrzebna i tutaj poznałam wiele cudownych ludzi z którymi narodziły się przyjaźnie. Jeżeli potrzebujesz pomocy , bo nie wiesz jak wystawić rzecz lub usługę do licytacji, napisz, chętnie pomogę.